Bėgimo treniruotė su čempionu Vitalij Kozlov

Birželio 17 d. Lympo.lt jau antrą kartą prisijungė prie Šeimų šeštadienio Vingio parke ir pakvietė visus norinčius pabėgioti į nemokamą Vitalij Kozlov ir bėgimo klubo „Volvere Run“ treniruotę.

Šiame Šeimų sporto šeštadienyje rengti būtent bėgimo treniruotę nusprendę Lympo Facebook paskyroje balsavę gerbėjai. Nors joga ir karatė surinko taip pat nemažai dalyvaujančių apklausoje, laimėjo bėgimas.

Visame pasaulyje, o taip pat ir Lietuvoje populiarėjanti sporto šaka turi daug privalumų: bėgiodami visada būname lauke, o ypač smagu tai daryti vasarą; bėgioti galime visur: mieste, parke, atostogų metu pajūryje ar net komandiruotėje kitoje šalyje; bėgiojantiems reikia labai nedaug įrangos: užtenka gerų batų ir patogių sporto drabužių. Daug motyvacijos suteikia ir nuolat rengiami masiniai bėgimai – maratonai, pusmaratoniai, įvairūs bėgimai moterims, šeimoms, bėgimai su tikslu prisidėti prie gerumo akcijų ar atrasti vaizdingą kraštovaizdį.

Lympo didžiuojasi, kad mūsų bėgimo treniruotę vedė ne bet kas, o tarptautinis sporto meistras, Pekino Olimpinių žaidynių dalyvis bei daugkartinis Lietuvos ir Baltijos šalių čempionas Vitalij Kozlov. Vitalijaus profilį Lympo platformoje galite rasti čia: https://lympo.lt/profilis/vitalij_kozlov

Vitalijaus vadovaujams bėgimo klubas „Volvere Run“ vienyja bėgimo entuziastus, jo nariai palaiko vieni kitus nelengvuose pasiruošimuose bėgti ilgas distancijas, o neseniai klubo nariai pasipuošė ir specialiai jiems Aleksandro Progrebnojaus sukurtais marškinėliais.

Nemokamos bėgimo treniruotės organizatorius, kineziterapeutas ir Lympo.lt vykdantysis direktorius, Laurynas Gumbis pastebi, kad bėgiojant svarbu atkreipti dėmesį į profesionalų patarimus: „Vienos dažniausių bėgikų traumų yra kelio sužeidimai ir skausmai. Tai lemia įvairūs veiksniai: bėgimui nepritaikyta avalynė, kieta danga, tačiau ypač svarbus yra fizinis pasiruošimas. Tam, kad galėtumėte bėgti maratoną neužteks tik bėgioti. Specialiais pratimais reikia stiprinti skirtingas raumenų grupes. Sekdami tokių profesionalų kaip Vitalij treniruotes, tikrai pasiruošite puikiai, be skausmų ir nepridarysite ilgalaikės žalos savo kūnui.“