Sporto gydytojo Kęstučio Linkaus seminaras Lympo treneriams

Liepos mėnesį Lympo.lt komanda startavo su sporto gydytojo Kęstučio Linkaus seminaru. Naujame People Gym sporto klube Vilniuje šeštadienį susirinko virš 40 Lympo platformos trenerių. Čia jie praleido pusdienį gilindamiesi į raumenų disbalanso problemas ir korekcijos galimybes.

Ilgametis sporto medicinos profesionalas Kęstutis Linkus yra dirbęs su daugybe profesionalių sportininkų. Paskutinę savo pergalę Kęstutis šventė 2016 m. Rio olimpinėse žaidynėse būdamas Lietuvos olimpinės irklavimo rinktinės gydytoju. Būtent šiose olimpinėse žaidynėse Lietuvos komanda iškovojo ne vieną sidabro ir bronzos medalį.

Lympo.lt sulaukė virš 100 registracijų į šį antrąjį nemokamą seminarą Lympo treneriams. Seminaro organizatorius, Lympo platformos vykdantysis direktorius, Laurynas Gumbis sako, kad toks susidomėjimas rodo specialistų norą tobulėti būtent sporto medicinos srityje.

Profesionalus kineziterapeutas Laurynas pastebi, kad šiais laikais asmeninis treneris turi būtinai išmanyti sporto medicinos pagrindus: „Kiekvienas mūsų klientas yra išskirtinis ir turi savo istoriją. Asmeninio trenerio užduotis yra rasti geriausią sporto ir sveikatos balansą kiekvienam unikaliam žmogaus organizmui. Ta pati programa tikrai netiks visiems. Mano patirtis rodo, kad norint pasiekti džiuginančių rezultatų sportuojant, apie klientą reikia žinoti viską: buvusias ligas ir traumas, darbo pobūdį, skaudamas kūno vietas ir sąnarius, dažniausius nusiskundimus po sportinio krūvio.“

Laurynas šeštadienį pasikrovė daug geros energijos su Kęstučiu ir visa specialistų komanda. Lympo.lt nemokamus seminarus platformos specialistams organizuos ir ateityje. „Mes siekiame dirbti su sporto bendruomene ir norime tik pačių geriausių rezultatų. Lympo tikslas yra nuolat investuoti į mūsų sporto trenerius, kad visi norintys sportuoti būtų tikri, kad Lympo ras tikrus profesionalus.“, – žada Laurynas Gumbis.

Dalyvių atsiliepimai:

Kineziterapeutė Ilona Kazlauskienė: „Mūsų šeštadienis praleistas prasmingai – puikiame Kęstučio Linkaus seminare apie raumenų disbalansą ir jo korekciją.“

Fitneso treneris Laimis Vaičiulis: „Kęstučiui Linkui ačiū už suteiktas žinias, Laurynui Gumbiui ačiū už seminaro organizavimą. P.S. Kaklo jau nebeskauda”

Areobikos trenerė Neringa Vyšniauskienė: „Ačiū už super seminarą!“